انتشارات خاتم

انتشارات خاتم

با مدیریت محمد نجاری

مؤسسه انتشاراتی خاتم با هدف توسعه فرهنگ کتابخوانی و نشر آثار محققین و نویسندگان عزیز کشورمان پس از دریافت جواز کسب از اتحادیه کتاب و نوشته افزار مشهد مقدس در سال ۱۳۷۱ اقدام به تأسیس فروشگاه کتاب کرد و با گرفتن پروانه نشر درسال ۱۳۷۳ از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی اقدام به تولید چاپ و نشر کتاب نمود . این موسسه انتشاراتی توانست با ایجاد نمایشگاه های کتاب در ادارات مشهد و شهرستان ها موفقیت های خوبی را کسب نما ید و با استفاده ازاین سوابق وتجربه درعرضه کتاب به علاقه مندان این حوزه و۲۲ سال تجربه کاری توانست .

باعنایت خداوند مهربان تاکنون بیش از ۲۰۰ اثرعلمی در موضوعات گوناگون چاپ و در اختیار علاقه مندان به حوزه کتاب قرارداده شده با توجه به پیشرفت‌های علمی در سطح جهان و ایران ، انتشارات خاتم از سال ۱۳۸۴ با همکاری جمعی از هنرمندان و محققین اقدام به خلق آثار فاخر علمی ، هنری و مصور نموده است .

من جمله : دانشنامه کشورها و قاره‌های جهان ، دانشنامه پرندگان ، دانشنامه مصور علوم قرآنی ، دانشنامه هنر و معماری جهان اسلام ، دانشنامه نمادها ، دانشنامه جواهرات و همچنین مجموعه نفیس ۴۰ جلدی نگارستان هنر که همگی در نوع خود کم نظیر بوده ومورد توجه اساتید و دوستداران کتاب قرار گرفته است .

مؤسسه انتشارات خاتم آماده همکاری در زمینه های چاپ ، نشر و گرافیک ، طراحی می باشد و از انتقادات و پیشنهادات هموطنان عزیز استقبال می نماید .

مجموعه آثار

[product_category category=”khatampub” per_page=”24″ columns=”4″ orderby=”date” order=”desc”]

نوشته ها

اطلاعات

نوشته ها

مؤسسه انتشاراتی خاتم با هدف توسعه فرهنگ کتابخوانی و نشر آثار محققین و نویسندگان عزیز کشورمان پس از دریافت جواز...

مدیر مسئول محمد نجاری
تلفن  ۰۹۱۵۹۰۶۸۳۸۶
فکس ۸۶۷۰۳۸۳
صندوق پستی ۹۱۳۷۵-۳۱۴۱
استان خراسان رضوی
شهر مشهد
آدرس بلوار دانش آموز، دانش آموز ۲۰، پ. ۲۸

 

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *